Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazujemy pismo Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie konsultacji społecznych projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

Jesteśmy obecnie na półmetku pierwszego etapu konsultacji społecznych tego dokumentu, które trwają od dnia 18 grudnia 2020 r. do dnia 15 lutego 2021 r. Uwagi zgłoszone już na tym etapie konsultacji mogą przyczynić się do szybszego opracowania ostatecznej wersji Planu, a tym samym do szybszego skorzystania ze środków nowej WPR.

Bardzo dziękujemy za Państwa dotychczasową aktywność. Każda sugestia jest dla nas niezwykle ważna i posłuży do odpowiedniego zaadresowania potrzeb sektora rolno-spożywczego i obszarów wiejskich.

Zależy nam szczególnie na Państwa opiniach i propozycjach, ponieważ Wasza praktyczna wiedza i doświadczenie zapewnią właściwe dostosowanie wsparcia do rzeczywistych potrzeb rolników, przetwórców, przedsiębiorców działających w sektorze rolno-spożywczym i na obszarach wiejskich  oraz mieszkańców obszarów wiejskich.

Dlatego pragniemy ponowić zaproszenie do udziału w konsultacjach. Zwracamy się do Państwa z prośbą o jeszcze większe zaangażowanie w konsultacje i aktywne zgłaszanie uwag/opinii do projektu Planu za pośrednictwem specjalnie dedykowanej strony internetowej poświęconej przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/ruszyly-konsultacje-projektu-planu-strategicznego-dla-wspolnej-polityki-rolnej, na której znajduje się webankieta: https://www.gov.pl/web/wprpo2020/konsultacje-spoleczne-planustrategicznego-dla-wpr.

 

Będziemy wdzięczni, za możliwie najszersze rozpowszechnienie informacji o trwających konsultacjach społecznych, wśród środowisk związanych z Państwa instytucją.

Informacja o trwających konsultacjach zamieszczona jest m.in. na stronie głównej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi https://www.gov.pl/web/rolnictwo , oraz upowszechniana poprzez media.

W załączeniu przesyłamy infografikę, którą możecie Państwo wykorzystać w przestrzeni internetowej oraz ewentualnie jako plakat w budynku Państwa instytucji.

Z poważaniem

 

 

 

cid:image001.png@01D6ED8F.B0C4EBD0

Konsultacje PS dla WPR

 

 

Departament Wspólnej Polityki Rolnej

 

 

e-mail: konsultacjepswpr@minrol.gov.pl

tel.: 22 623 18 42, fax: 22 623 20 51

ul. Wspólna 30

00-930 Warszawa

 

 

cid:image002.png@01D6ED8F.B0C4EBD0

gov.pl/rolnictwo

cid:image003.png@01D6ED8F.B0C4EBD0

@MRiRW

cid:image004.png@01D6ED8F.B0C4EBD0

@MRiRW_GOV_PL

cid:image005.png@01D6ED8F.B0C4EBD0

@ministerstwo_rolnictwa

                     

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Konsultacje społeczne projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Dębowcu
Informację opublikował:Aneta Kuszela
Data publikacji:22.01.2021 09:23
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Aneta Kuszela
Data aktualizacji:22.01.2021 09:23